Jaké služby poskytuji?

Jsem fotografka zaměřující se na kouzlo okamžiku. Ráda pro vás nafotím osobní fotografie či portréty, obohatím vaše rodinné album o fotografie vašich dětí i celé rodiny. Ráda fotím školky, vůbec nejraději ty lesní, nejen přírodní svatby, ale také nejrůznější akce, kde je kladen důraz na přirozenost a zachycení aktuálního autentického okamžiku, bez potřeby přehnaného pózování a nepřirozeného „stylování“.

6 ks fotografií

 

Cena za balíček*

800,- Kč

12 ks fotografií

 

Cena za balíček*

1.400,- Kč

18 ks fotografií

 

Cena za balíček*

1.800,- Kč

Fotografie k balíčku navíc

 

Cena každé další fotografie*

80,- Kč

Produktová fotografie

 

Cena za 1 fotografii

80,- Kč

Školy, svatby, akce

 

Cena individuální* – cca 40 fotografií od

2.800,- Kč

*Získáte nabídku náhledů pořízených fotografií k výběru. Finální fotografie získáte v elektronické podobě v barevné / černobílé podobě, dle dohody, v nejvyšším rozlišení.

Jak vzniknou fotografie plné pohody?

Musím vás poznat a udělat si obrázek…

 

Před každým focením si společně sedneme a popovídáme si. Vy mi sdělíte svoje představy, jaké fotky byste chtěli, co by měly vyjadřovat. Pak společně vybereme místo, kde budeme fotit, ideálně venku pod širým nebem, a zároveň někde kde to máte rádi.

Abyste se cítili přirozeně a uvolněně, vyberte si oblečení ve kterém se cítíte dobře a pohodlně. Pokud si nejste jistí, pomůžu vám vybrat kousky které budou ladit s atmosférou vaší fotky. Tu pak můžeme umocnit nějakými rekvizitami, ideálně věcmi, které máte rádi (knihy, květiny, talismany, šperky). Mám i nějaké k zapůjčení, ale nejlíp to funguje s těmi, které jsou opravdu vaše.

Konzultace před focením mi umožní se na vás nacítit. Mám zkušenost, že se s klienty vzájemně sladíme tak, že při samotném focení už potřebujeme minimum slov. 

Je dobré vědět…

Fotím především v okolí Kralup, Kladna a Slaného. Aktuálně nabízím víkendové termíny, v létě je možnost domluvit se na focení v pozdním odpoledni nebo k večeru. Focení trvá cca hodinu, s půlhodinovou až hodinovou konzultací týden předem.

Nejblíže je mi focení portrétů a postav, ale baví mě i fotky reportážní (akce venku, koncerty, akce lesních školek).

 

Jak klienti vnímají mé služby…